Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Üyelik İşlemleri Üye Girişi

BİREBİR DÖVİZ

  Yardım 
TurkeyPages.com Dünya Rehberi Teklif ve Talepler Bilgi Bankası E-Pazaryeri Birebir İnsan Birebir Bülten Site Haritası

FAALİYET ALANLARIMIZ

      Hakkımızda:

BİREBİR İLETİŞİM  zamanın bir adım ötesine odaklanmış, e-ticaret portalıdır. Daima ülke ve çalışanlarına katma değer üreten, toplam faydacı bir esas üzere kurulmuştur.

 

BİREBİR İLETİŞİM Gelişen teknolojiye, yeni ticaret şekline ve iletişim kanalına yatırım yaptı.Çünkü internet ülkelerin, sektörlerin ve dünyanın ekonomik yapısını hızla değiştiriyor. Bu sürecin aktörlerinden biri olmak ve yeni ekonomiye tam adapte olamayan KOBİ’lerin bu sürecin dışında kalmaması için hızlı adımların atılması gerektiğine inanıyor.

 

Uzun bir hazırlık sürecinden sonra  yurt içinde www.birebiriletisim.com yurt dışından www.turkeypages.com domainleriyle KOBİ ticaret portalı olarak hizmete girdi.

 

Bilgi, “karar verme, planlama, karşılaştırma, değerlendirme, analiz, tahmin, tanı vb. yaşamın her alanına dayanak oluşturacak eylemlerin temelini teşkil eder” Bu yapısal değere önem veren Birebir İletişim; genç ve dinamik bir kadroyla çalışmaktadır.Tüm yazılım,içerik ve işleme, görsel tasarımları bünyesindeki kadrolar gerçekleştirdi.

 

Teknik ve organizasyon kabiliyeti olarak B2B (firmadan-firmaya)ve B2C(firmadan- tüketiciye) e-ticaret modellerine göre yapılanan portalımız, çözüm ortaklarıyla birlikte güçlü bir yapıdır.

 

Vizyonumuz:

 

Birebir İletişim, organizasyon yapısı itibariyle B2B (business to business), B2C (business to consumer) E-Ticaret konularında, hızlı karar alan üretken bir yapıya sahiptir.

 

Hızla gelişmekte olan internet ekonomisini yakından takip eden dinamik bir kadro, çözüm odaklı iletişim, değişen ticaret koşullarıyla prensipler dahilinde sürekli gelişen sistemli ve müşteri odaklı bir yapıdır.

 

Misyonumuz:

  • Tüm KOBİ'lerin internet ekonomisine adaptasyonunu sağlamak.

  • Marka bilincini geliştirmek.

  • KOBI'leri farklı dil seçeneklerinde ulaşamadıkları pazarlara taşımak.

  • İnteraktif sistemle yeni müşterilere ulaştırmak.

  • Gelişen ticari zeminlere taşımak.

  • Hızlı iletişim, daha büyük pazarlara daha az masrafla erişim.

Birebiriletisim.com'da reklam ver | Haberextra.com | Klipextra.com
Bu site en iyi 1024 X 768 çözünürlüğünde ve IE 5.0 üstünde görüntülenir.
Global Sign SSL Güvenlik Sertifikası
<