Agsu Limited Şirketi

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hakkımızda

AGSU Limited Şirketi

AGSU Gıda, Tarım, Elektronik San. Tic. Limited Şirketi, 2005 yılında Mersin'de kurulmuştur. Şirket, gıda, tarım, elektronik ve bilgisayar gibi farklı sanayi dallarında müşterilerine çeşitli hizmetler ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Bıldırcın Çiftliği, Mersin Gözne Yolu üzerinde, 2000 yılında kurulmuştur. Bıldırcın Çiftliği, günlük ve taze bıldırcın ürünlerini birinci elden müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

Türkiye'de kurulan ilk bıldırcın çiftliklerinden biri olan Bıldırcın Çiftliği, yıllardır alanında Türkiye'nin en önde gelen işletmelerinden biridir. Müşteri sağlığına önem veren firmamız, şu anda faaliyet göstermekte olan birçok bıldırcın işletmesinin aksine, Sağlık ve Köyişleri Bakanlığı'nın zorunlu tuttuğu işletme belge ve ruhsatlarına, ürünlerini üretmek için ilgili bakanlıklar tarafından onaylanan altyapıya ve teçhizatlara sahiptir.

Bıldırcın Çiftliği, 2005 yılında şirketleşerek, AGSU Limited Şirketi'ne dahil olmuştur. Bu sayede işletmemiz, idari yapısını ve yatırımlarını geliştirerek, müşterilerine sunduğu hizmet ve ürün kalitesini bir kat daha arttırmıştır.

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: Bıldırcın Çiftliği Gözne Yolu 10. km. (Jandarma atış poligonu yanı) - MERSİN. Mersin / İçel Tel: 0 (324) 4627202 Fax: 0 (324) 4627201
Vergi Dairesi: URAY Vergi No: 4560212944