Tanrıverdi Tekstil

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hizmetlerimiz

      Tanrıverdi Holding üretimini Çatalca, Gürpınar ve Çorlu' da yer alan ve aşağıda dikkatinize getirilen 10 üretim tesisinde gerçekleştirmektedir.

          *  Çatalca İplik Büküm Tesisi
          *  Çatalca Brode Tesisi
          *  Gürpınar İplik Büküm ve ÇözgüTesisi
          *  Gürpınar Dokuma Tesisi
          *  Gürpınar  Verdi Brode Tesisi
          *  Gürpınar Boya/Apre Tesisi
          *  Gürpınar Perkon Konfeksiyon Tesisi
          *  Çorlu İplik Büküm ve ÇözgüTesisi
          *  Çorlu Dokuma Tesisi
          *  Çorlu Boya/Apre Tesisi

    Sürekli gelişme ve geliştirme felsefesi ile hareket eden Tanrıverdi üretim takımları en iyinin sabit olmadığının ve değişen dünya ile birlikte müşteri beklentilerinin de değiştiğinin bilincinde olarak  her zaman daha iyiyi bulmak amacı ile kendileri ve birbirleri ile yarışmaktadır.

    Bu yarış ve daima en son teknolojiye yapılan yatırımın sonucunda Tanrıverdi teknolojinin ulaştığı en son kapasite ve kalitede perde üretimi ile tüm dünya pazarlarında saygın, güvenilir ve aranılan marka olmuştur.

    Sürekli yaratıcı tasarım sonucunda her gün sayısı artan onbinleri aşkın desen ve yüzlerce farklı zeminin kombinasyonu ile üretimde ve perde çeşitlerinde sınır tanımayan Tanrıverdi Holding müşterilerine daha hızlı ve daha iyi hizmet sağlama ile ilgili yatırımlarına ilave olarak üretim ile ilgili yatırımlarına da hızla devam etmektedir.

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: Aşirefendi Caddesi Yapı ve Kredi Han No:83 Kat:6 Sultanhamam 34420. İstanbul-Avrupa Tel: 0 (212) 5122286 Fax: 0 (212) 5205332
Vergi Dairesi: n/a Vergi No: 5122286866