SF TEMİZLİK TÜKETİCİ HİZMETLERİ

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hakkımızda

 

       SF TEMİZLİK TÜKETİCİ HİZMETLERİ olarak faaliyet gösteren şirketimiz Temizlik hizmetlerinde  sizlere çözüm önerileri sunmaktan mutluluk duyar siz iş yerinizle ilgilenin biz sizlere rahat huzurlu ve ferah bir ortam sunmaya devam edelim

 

 

Hizmet sektörünün temel taşlarından olan temizlik hizmetleri profesyonel anlamda ülkemizde de yerini bulmuştur. Bu aşamada SF TEMİZLİK VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ  sektöre öncülük etmenin gururunu taşımaktadır. Kaba insan gücü ile yapılan temizlik yerini Modern makinelere, eğitilmiş kalifiye iş gücüne ve sadece temizlemekte kalmayıp temizlenen yüzeyi koruyan spesifik deterjanlara bırakmıştır. Bu sayede hem temizlikte etkinlik, hem iş gücünde verimlilik, hem’de   temizlenen materyalin kullanım ömründe artış sağlanmaktadır.

 

 

         Teknolojiyi yakından takip eden SF TEMİZLİK VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ Temizlik Hizmetleri tüm hizmetlerini en gelişmiş ithal alet ve makinelerle yürütmektedir. Özel amaçlı temizlik hem de genel amaçlı temizlik uygulamalarında aynı titizlikte hizmet vermeyi ilke edinmiş teknolojik alanda ve teknik uygulamalar alanında yeniliklere daima açık aktif, dinamik, eğitimli kadrosu ile profesyonel düşünce ve amatör ruhu bir arada barındıran  şirketimiz .Her iş ve işyeri için uygun çalışma programları,uygun makine ve teçhizat ile uygun kimyasal  Deterjan kullanır.Amacımız  uzman ve eğitimli  kadromuz yetişmiş eleman gücümüz  ile tüm sorunlarınızı en kısa sürede ekonomik ve kaliteli bir şekilde çözmektir.

 

 

Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve sürekliliği geniş makine parkımız daimi teknik ve malzeme desteği ile garanti altındadır. Temizlik ve bakım konularındaki tüm temizlik ihtiyaçlarının çözümünde mükemmelliğin ayrıntıda gizli olduğunu bilincinde olan tüm kurum ve kuruluşlara aynı sorumluluk ve anlayışla hizmet vermekten gurur duyarız.

 

                                                HİZMETTE KALİTE İLE YARIŞIYORUZ                                               

HİZMETTE BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİYLE

  

SF TEMİZLİK VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ

TEL.      0312 264 32 38

FAX      0312 264 46 28

Web     www.sftemizlik.net

 

 

Hizmetlerimiz

 

Kamu kurum ve kuruluşların temizliği

                                    İnşaat sonrası genel temizlik

Alış veriş merkezi temizliği

                                    Yat liman marina temizliği

İlaçlama haşere kontrol merkezi

                                    Peyzaj  Bahçe düzenleme

Genel temizlikler

                                   Eleman temini

Dış cephe temizliği

                                    Hastane temizliği

Okul temizliği

                                    Veri hazırlama

Danışmanlık hizmetleri

 

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: andicen mah.12 cadde 49-1/3 sincan ankara. Ankara Tel: 0 (312) 2643238 Fax: 0 (312) 2644628
Vergi Dairesi: sincan Vergi No: 6140521764