LORD-EXPOR&TİMPORT

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hakkımızda

Firmamız 1980'den bu yana makina   imalatı başarıyla yürütmektedir başta zeytin paketleme makinaları ve  sizin göndereçeğiniz  çizim taslaklarına göreher türlü makina  üretim yaparız .

Firmamız  yurt dışına  fason makine üretimide  yapıyoruz  başta ABD . İNĞİLTERE . İSPANYA  .BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİNİE .DOĞU BLOK ÜLKERİ. İTALYAYA.SUDAN.DUBAİ.FAS.AUSTURALYA ,HİNDİSTAN.KAZAKİSTAN

,KIRGIZISTAN,RUSYA ,İSPANYA ,İNĞİLTERE,İRLANDA ,DANİMARKA.GÜNEY KORE ,MAÇARİSTAN.POLONYA.Ambalaj mak.etiketleme mak...Dolum mak zeytin işleme ekipleri tesisi.zeytin yağı tesisleri.vibretörlü elekler.,taş oçağı işletme tesisleri. ,taşıyıçı bantlar.,su kuleleri ,.Yurt içine ise başta ..Verde Yag..Orkide Yag...Ülkere Yag ve bisküvi.çilolata .goret tesisleri.Karsa aynı şekilde ve diğer firmalara .ve ayrıyetten kağıt peçete makina imalatı SOLO .SELPAK  vb .ıslak kuru alkollü kolanyalı mendil makinaları .zeytin işleme makina ve ambalaj makine imalatımız mevcuttur ve taleplere göre makina imalatlarımız var

.

Bir diğer firmamız olarakda biz  bir  gıda  firması  olarak  ürünlerimizin  %100 'nü ihraçata  ayırıyoruz  şu ana kadar ürünlerimizi 38 ülkeye ihrat ediyoruz  başta A.B.D.olmak kaydıyla .Hindistan .,Dubai ,Fas ,.Güney Kore,Austuralya ,Japonya,Kanada ,İspanya , Danimarka ,İtalya ,İngiltere ,Kazakistan,Rusya ,Polonya ,İrlanda ,Maçaristan Bir gıda firması olarak ürün  yelpazemiş geniş.Başta  konserve olmak   kaydıyla konserve  ürün  çeşitleri ,kumanya hazır yemek talebe göre özelliklerinegere talep üzerine üreim ve ambalaj  özelliklerinini beli etmeniz şartıylaç ve diğer üretimlerimiz salça ,ketçap çeşitleri ,mayonez ,çeşitli turşu ürünleri ,dometes  suyu ,reçel ,marmelat.komposto çeşitleri ,zeytin ,zeytin ezmesi ,kestane  şekeri ,kestane ,fındık ve fındık  ürünleri ,çikolata ürünleri ,bisküvi çeşitleri ,çiklet ,natürel su ,közleme biber ,suçuk ürünleri ,kavurma ürünleri ,zeytin yağı ,un ,pilaki çeşitleri ,haşlama nuhut ,fasülye makarna ve çeşitli ürünleri ,mutfak  temizlik ürünleri ,banya , lavabo ve mutfak temizleleme ürünleri ,ıslak mendil ürünleri ,makyaj temizleme  mendilleri ,baharat  çeşitleri ,sabun ,sıvı sabun ürünleri vc.ürünlerimiz  mevcuttur

               

                   ÜRÜNLERİMİZ.

 

Ege yöremizin Torbalı .Subaşı yöresinin lezzetdünyasında yeni bir tohum  ekiliyor bu yeni tohum hızla  yeşeriyor gelişiyor bu bölğede yetişen tomates dünyaca biliniyor  Salça  sanayisilezzet üretiçisi olarak yerini alıyor.

Türk veDünya tüketiçilerine   eşsiz  ürünler  sunarken Torbalıve bilhassa Subası yöremizin  kalitesiile  Türk  gıda  sanayiinin yurt dışında da bayraktarlıgını  yapıyor  bölgemizin  ürünleri başta  tomates olmak üzereve salça bakımından  Avrupa ve Amarika   başta  olmak  üzere  tüm dünya   ülkelerine   bizim  bölğemizin  verimli  topraklarından  cıkan  kaliteli  tomatesinden  elde  edilen  salçalar   gönderiliyor  renk  bakımından  akışı bakımından   ve brix  bakımından  en  verimli  tomatesler  burdan  çıkıyor  bu  kanıtlanmıştır   referans olarak  Tat .Burcu konserve .Venüs.Hilal gıda .Lidya salça.Tunsan gıda.Demko.Ucar holding.Japon firması  jastıhco  kontjo.Lotus.Dogagıda.Ören gıda İtalyan firması Peti gıda bunlar gibi firmalar  bizim  bölgeden alım  yapıyorlar.

Yöremizdeözenle yetiştirilen  tomatesler    size ulaşması için   titizlikle  seçilen  tomatesler  uzman  bir   kadro    tarafından    teknolojinin   en  son    yenilikleriyle   size  ulaştırılıyor    genç   yönetiçi  usta  işçilerden   oluşan    1350 kişilikekip  grubu  yüksek nitelikli   lezzetli   ve  damak  tadına   uygun   ürünler üretmenin  haklı   gururunu  yaşıyoruz Ege   bölgesinin dünyaca ünlü  lezzetli  titizlikle  seçilmiş tomates   salçalarınısofralarda   yerini   alıyor .

Aynı  zamanda Türk ve Avrupa   damak  tadına uygun  lezzet  meraklılarının   tercihine  sunuluyorbölgemizin  kapatılan  her  kutudakalitedir.lezzettir  tüm  dünya  sofralarında  salçada saglık  ürünün   simgesi  tüketicinin   güveni  oluyor.

Not.Yöremizin  insanı    insan  sağlığına    gösterdiği  özen   kadar   doğa    sağlığına  da   özen   gösteriyor "Toprak  ana"nın  sağlığını  koruyor.

 

Sn:Hakim  bey   biz   sizin  salçalık  üretitimive diğer ürünlerimiz    sizin  şirketiniz  adınıza   itinayla   adınıza fason üretimde yaparız. güvençemiz  adımızdır  adımız  güvençedir  bizim  yıllardır  bu işi  titizlikle  yapıyoruz    değerli  taleplerinizi  bekliyoruz  .

Bize  ulaşa bileçeğiniz :email:[email protected]

         Tel:05333689836:::232.8532942..Fax.0232.8531681.sizden bu konuda  haberlerinizi   e-mail  yoluyla  bekliyoruz  çalışma  hayatınızda başarı dileklerimizle.

 

 

                                                                          Saygılarımla.

                                                              LORD-EXP&İMP.DIŞ.TİC.AŞ.

                                                                   OSMAN İNCEDOĞAN. 

                                

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: ATATÜRK.SAN SİT.1.Cd.10.Torbalı/İzmir. İzmir Tel: 0 (232) 8531996 Fax: 0 (232) 2147483647
Vergi Dairesi: Torbalı Vergi No: 4770063361