FUME Elektrlk Elektronik Ltd. Şti.

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hakkımızda

Daha önce MRM Elektrik Elektronik Ltd.Şti.'nin kurucularından olarak Isıl İşlem sektöründe yer almış olan Syn. Elektrik Elektronik Mühendisi Murat Işıl , 2005 yılı ikinci yarısında Fume Elektrik Elektronik Mekanik Bakım Onarım Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti.'ni kurmuş ve aynı zamanda FUME olarak faaliyetlerini gerçekleştrimeye başkalmıştır. Firmamız bünyesinde eğitim süreçlerini birincilikle ve ilk sıralarda bitirmiş elektrik-elektronik mühendisi, endüstri mühendisi, elektrik teknikeri, elektronik teknikeri, mekanik teknikeri, mekanik işçisi ve idari personelden oluşan bir organizasyon yapısıyla, üstün hizmet çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız ISPM 15 standartına uygun ısıl işlem fırının tüm işlem basamaklarını kendi bünyesinde imal ederek müşteri memniniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitedeki rekabetçi fiyatlar ve ödeme koşullarıyla ısıl işlem fırınları endüstriyel elektronik, plc ve scada sistemleri, hız kontrol sistemleri alçak ve orta gerilim şalt tesisleri kurulması ve buna bağlı makine imalatı, mekanik bakım onarım ile elektrik bakım onarımı işlemlerini yapmaktayız. 

Kuruluşundan bu yana standartları ve beklentileri aşan FUME Elektrik ve Elektronik sosyal sorumluluklarının bilincinde gerçekleştirdiği faaliyetlerle ayrıca diğer kurum kuruluşlara da örnek olacak niteliktedir. Aynı zamanda gün ve gün değişen teknolojiyi takip edip deneyimlerimize aktararak değişen ekonomik şartlar karşısında güçlü bir ticari kimlik olarak çıkmakta, müşterilerine ve tedarikçilerine bu bağlamda ayrı bir güven kaynağı olmaktadır. Kazanımlarının bilincindeki Fume Elektrik Elektronik Ltd.Şti. önüne koyduğu orta ve uzun vadeli hedefleri gerçekleştirerekten bir marka olma yolundaki ilerleyişini sürdürerek, almış olduğu sorumluluklarını en mükemmel şekilde yerine getirecektir.

Referanslarımızın bir kısmı: SİN-KA Orman Ürünleri / ÇORLU, -Akbay Ambalaj / ANTALYA, -M Kuley Sanayi / BURDUR-BUCAK, -Emliyet Kereste / İSTANBUL, -Mapak Sanayi / MANİSA, -Hasbel Orman / İZMİT, -Atanlar / BURDUR-BUCAK, Başarırlar Mermer / DENİZLİ, Dostlar Ambalaj / ESKİŞEHİR, Evren Kereste / BURDUR ve Sedef Mermer / DENİZLİ.

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: 1203/11 SOKAK NO:4 K:5 D:504 KARAHASANATLI İŞ MERKEZİ YENİŞEHİR İZMİR. İzmir Tel: 0 (232) 4579496 Fax: 0 (232) 4579505
Vergi Dairesi: EGE VERGİ DAİRESİ Vergi No: 3880517077