M.A.T. Gümrük Müşavirliği

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hakkımızda

    Serbest Gümrük Müşaviri olarak Türkiye’nin tüm gümrüklerinde her türlü gümrük işlemlerini, konusunda uzman, deneyimli ve yetkili yardımcılarımla takip ederek  sonuçlandırmaktayız.

Amacımız, dünya pazarlarında yer almaya çalışan imalatçı, ihracatçı ve pazarlamacı dış ticaret şirketlerimize, uluslararası ve ulusal pazarlarda etkin rekabet edebilmeleri için hızlı, doğru, basit, etkin ve ekonomik müşavirlik hizmetlerimizle lojistik destek sağlayarak sorunlarına profesyonel yaklaşımlarla çözüm bulmaktır.

Bu amaca ulaşmak için, Türkiye Cumhuriyeti Gümrüklerinde,  Serbest Bölgelerinde, ithalat, ihracat, transit, gümrük antrepo, dahilde işleme, gümrük  kontrolü altında işleme, hariçte işleme, geçici ithalat rejimleri ve serbest bölge uygulamaları konularında, teknik donanımlı, uzman ve deneyimli ekibimle aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.

v    Otomasyona dayalı beyanname tescili ve evrak tanzimi.

v    İhracatçı ve İthalatçı birliklerine e-birlik projesi kapsamında üyelik, harçların ödenmesi ve ihracat ve ithalat  beyannamelerinin onay işlemleri.

v    Ticaret odalarına üyelik, harçların ödenmesi ve dolaşım sertifikalarının onay işlemleri.

v    T.S.E. Uygunluk ve  Sonuç Belgelerinin  alınması.

v    Bakanlıklar, Müsteşarlıklar, Genel Müdürlükler ile ilgili diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarından, Kontrol, İzin ve İthalata Uygunluk Belgelerinin  alınması.

v    Dahilde İşleme, Geçici İthalat ve Hariçte İşleme İzinlerinin  alınması.

v    En ekonomik Antrepolarda depolama, tahmil - tahliye ve nakliye hizmetleri.

v    T.C.D.D. Vagon İthalat-İhracat işlemleri ile tahmil-tahliye ve nakliye hizmetleri.

v    T.C. Deniz ve Hava Limanlarında, Kargo, Konteyner ve açık yük İthalat ve İhracat işlemleri ile depolama,  tahmil – tahliye ve nakliye  hizmetleri.

v    Değişken Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatı uygulamalarında, mükelleflerimize kapsamlı bilgi akışını sağlayıcı müşavirlik ve arşivleme hizmetleri.

          Talimatlarınızın hızlı, doğru ve etkin bir şekilde yerine getirilmesi için, mobil ofis donanımlı uzman ekibimle, otomasyona geçmiş Gümrük İdarelerinde ve manuel ortamlarda, Türkiye’nin her yerinde, 7 gün, 24 saat hizmet vermekteyiz.

         Serbest Gümrük Müşaviri ile müşavirlik şirketi arasındaki fark, aradığınızda karşınıza herhangi bir kişinin değil, işinin ehli bir gümrük müşavirinin çıkmasıdır. Farkımızı görmek ve bilgi edinmek için her türlü konuyu danışabilir, tartışabilir ve optimal çözüme ulaşabilirsiniz. Sorun yaratıcı değil, bilakis problem çözücüyüz.

 

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: Kazımiye Mah. Emlak Konutları A-11 Blok Lale Apt. D.No.:64 ÇORLU / TEKİRDAĞ Mobil Tlf.: (532) 294 53 59 - (542) 554 79 13. Tekirdağ Tel: 0 (282) 6732870 Fax: 0 (282) 6735129
Vergi Dairesi: ÇORLU Vergi No: 8550115333