Çelik Elektrik ve Pano

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hakkımızda

 
Çelik Elektrik Pano, faaliyetlerine 1998 yılında Bursa'da başlamıştır.

Halen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde 1000 metrekare kapalı alanda çalışmalarını sürdüren Çelik Elektrik Pano , genç ve eğitimli kadrosu, deneyimli ve yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden ve uygulayan yapısıyla, kaliteli işgücü, kaliteli insan ve kaliteli hizmeti, misyon edinmiştir.

Elektrik enerjisi ve proje konusunda Türkiye ve dünyaya hizmet veren Çelik Elektrik Pano,
hızla globalleşen dünyada, en büyük ihtiyaçlardan birisi olan elektrik enerjisini, son kullanıcıya en emniyetli, tasarruflu ve kaliteli iletmek için çalışmaktadır.

Çelik Elektrik Pano yaptığı çalışmalarda , hizmet verdiği kuruluşlara, elektrik enerjisinin daha tasarruflu ve emniyetli tüketilip, arıza ve iş kaybı en az olacak şekilde çalışılması konuları yanında, teknik destek ve projeler de sunmakta ve bu projelerin hayata geçirilmesi sırasında her türlü montaj, demontaj, otomasyon, imalat ve hizmetlerini de vermektedir.

45 kişilik çalışma grubuyla Çelik Elektrik Pano tüm hizmetleri norm ve gereklere uygun olarak gerçekleştirmekte , Elektrik Mühendisleri, Elektrik Teknikerleri ve Meslek Yüksek Okulu mezunlarından oluşan genç ve tecrübeli bir kadroyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Çelik Elektrik Pano malzeme temin ve satışında sektörün deneyimli kuruluşlarından Güzel Ufuk Elektrik, danışmanlık ve proje hizmetleri konusunda da uzman bir ekipten kurulu EA Otomasyonla iş ortaklığı yaparak , hizmet kalitesi, fiyat anlayışı ve iş prensiplerini en üst düzeye çıkarmıştır. Bünyesinde,CNC Hidrolik Apkant, Hidrolik Giyotin Makas, Eksantrik Presler(10- 80 Ton), CNC Punch, Toz Boya Tesisi, Fosfat Tesis, Gaz Altı Kaynaklar ve İnverter Plazma, Argon Kaynak, Oksijen Kaynağı, Somun Kaynak makinesi, Perçin Punta makinesi, Bakır Bara Kesme Bükme makinesi, İzolasyon Test Cihazı, Topraklama Megeri , Multimetreler, bulunduran Çelik Elektrik Pano, değişen teknolojiye ayak uydurarak, en kısa zamanda sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Her türlü teknik donanıma, geniş bir kapalı alanda sahip olan Çelik Elektrik Pano siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarına devam etmektedir.

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: Nilüfer Org. San. Bölg. N204 sok. No:5/A Nilüfer / BURSA. Bursa Tel: 0 (224) 4111635 Fax: 0 (224) 4111638
Vergi Dairesi: Nilüfer Vergi No: 2380101719