AYTAÇ

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hakkımızda

KURULUŞUMUZ

Aytaç, Türkiye’den üç müteşebbis, bir İsviçre bankası ve Dünya Bankası’nın ortaklığıyla 1993 yılında kurulmuş, 1995 yılında Yimpaş Grubu’na geçmiştir.

Çankırı-Çerkeş’te 852.000 metrekarelik alan üzerine kurulu Aytaç Et, Süt, Yem ve Hayvancılık tesislerinde 600 uzman personelle, 7 ayrı işletmede üretim yapılmaktadır.

Dünyanın en büyük entegre yatırımlarından biri olan Aytaç Tesisleri, günde 750 büyükbaş, 2500 küçükbaş hayvan kesimi ve 60bin ton/yıl hayvan işleme kapasitesine sahip, günümüzün en gelişmiş gıda teknolojisiyle donatılmış tesis olma özelliğini taşımaktadır.

Tesislerde canlı hayvan beslenmesinden kesime hazırlanmasına, hazır paket et ve et ürünlerinden (sucuk, salam, sosis, jambon, kavurma, pastırma, füme dil, hamburger, döner vb.) sevkiyatına kadar tüm işlemler bilgisayar kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

KURUMSAL İLKELERİMİZ:

Kimliğimiz:

1993 yılında doğan Aytaç, Yimpaş Holding’e bağlı, et/et mamulleri, süt/süt mamulleri, su, meyve suyu ve diğer temel gıda maddeleri üreticisi ve pazarlama şirketidir.

Vizyonumuz:

Aytaç, “a kalite”dir.

Misyonumuz:

Tüketicilerin beklentilerini, modern teknoloji ile kalite - fiyat dengesini gözeterek karşılamak, helâllik - sağlık konusundan taviz vermeksizin her zaman yeniliklerin gerçekleştiricisi olmaktır.

Aytaç, kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler.

Aytaç, ürünlerinin tanıtımında millî ve manevî değerleri gözetir; tercihini geleneksel ve ahlakî olandan yana yapar; reklamı değil tanıtımı, bilinçli tüketim kalıplarının yerleşmesini esas alır.

Aytaç, üretim birimlerini ülke geneline yaymıştır; bu birimlerini kurduğu bölgelerin tarımsal gelişimine katkıda bulunmayı, bölge insanı için istihdam sağlamayı ve bu sayede erişilecek katma değeri oluştuğu yerde kullanmayı seçmiştir.

Yönetim Ve Çalışma İlkemiz:

Aytaç, emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkileri karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütür.

Aytaç’ın kurumsal vizyonu evrensel sorumluluğudur. Çevreyi koruma ilkesine sıkı sıkıya bağlıdır. Türkiye’de ve çalıştığı tüm ülkelerde saygın bir kurumsal kimliğe sahiptir. Sürekli öğrenim ve eğitimle çalışanlarını geleceğini garanti altına alır. 

Aytaç, çalışanlarına, güvene dayalı bir ortam sağlar, kendi kararlarını uygulamaları için yetki verir. Gerekli değişiklikleri, cesareti ve inancıyla gerçekleştirir.

Aytaç çalışanı rakiplerinin önünde olmak için her zaman kendini aşmak zorunda olduğunu bilir, bunun için çalışır.

Aytaç yöneticileri, her iş, tutum ve davranış ile çalışanlarına örnek olur.

Aytaç, girişimciliği ve hayal gücünü destekler; risk alır ve yaratıcılığı sayesinde ümit vadeden fikirlerin kısa zaman içinde başarılı çözümlere dönüşmesini sağlar. Aynı zamanda başkalarının iyi ve gerçekçi fikirlerini de destekler.

Aytaç çalışanları sürekli öğrenmek için çaba gösterir. Açık konuşmayı içtenlikle karşılar ve destekler. En iyi elemanı, kendi yanlışlarımızdan da öğrenen elemanıdır. Yeni fırsatları tanımlamakta ve bunları, çözümlerine, organizasyonuna ve davranışlarına uyarlamakta başkalarından daha hızlı davranır. Herkesin katkı sağlayıp yararlanabileceği bir bilgi ağı kurar.

Bunlar Aytaç çalışanlarının iş alanlarında en iyi takım olmasını sağlar. Düşünce ve davranışları ortak hedeflerine erişmek için yönlendirir.

Aytaç, sektöründeki liderliğini sürdürürken sağladığı katma değeri sürekli artırır ve kârlılık hedefleriyle çalışır. Bu, Aytaç’a, ihtiyacı olan girişimcilik özgürlüğünü verir ve güvenilir bir partner olmasını sağlar. Başarıyı ulaşmak için, bütün işlerinde zaman, kalite ve maliyeti en iyi şekilde değerlendirir.

İşbirliği İlkemiz:

Aytaç’taki işbirliğinin temeli, güven, dürüstlük, karşılıklı saygı ve açık iletişimdir.

Bu doğrultuda Aytaç’ın bayileriyle olan kurumsal bağı vazgeçilemez, ihmal edilemez, feda edilemez bir bağdır, çünkü Aytaç için bayileri büyük Aytaç ailesinin fertleri ve riskleri müştereken paylaştığı doğal iş ortaklarıdır. 

Denetmenimiz:

Aytaç’ın nihai ve gerçek denetmeni tüketicidir.

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. Çamlıca İş Mrk. G Blok No: 46 Kat:2 Çamlıca-Üsküdar İSTANBUL . İstanbul Anadolu Tel: 0 (216) 3296700 Fax: 0 (216) 3296703
Vergi Dairesi: Ümraniye Vergi No: 1111111111