AYTAÇ

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hizmetlerimiz

ÜRETİM VE HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Aytaç, hammadde tedarikinden üretime, üretimden nakliyeye, nakliyeden pazarlamaya yani üretimden sofraya kadar “a kalite” garantisini vurgulamakta ve halkımızın dini duyarlılıklarına uygun olarak üretimlerini yapmaktadır.

Tüketici ve çevre sağlığına duyduğumuz saygı yalnızca tüketilmeye hazır göz önünde bulunan ürünlerimiz için değil, ürünlerin perde arkası olan üretim aşamalarımız için de temel ilkemizdir.

1993 yılı itibariyle kuruluş maliyeti 200 milyarı bulan arıtma tesisine öncelik verilmesi bu konudaki hassasiyetimizin somut göstergesidir. Bu tesisler Aytaç’a 1994 yılında, Çevre Bakanlığı’nın “Çevre Koruma Ödülü’nü” ve “Çevre Teknolojisi Uygulayıcıları Derneği Ödülü’nü” kazandırmıştır.

Üretim tesislerimiz hammadde tedarikinden nakliyeye kadar “a kalite” üretim ve ürünlerini 1999 yılında Uluslararası TUV MANAGEMENT SERVICE ISO 9001 belgesiyle tescil ettirmiştir.

Aytaç, gıdada hijyen ve sanitasyon standartlarında temel kontrol sistemi olarak kabul edilen ve üreticiler açısından çok önemli olan HACCP (Kritik Kontrol Noktalarında Tehlike Analizleri) sisteminin ilk uygulayıcılarından biridir.

Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan temel kriter, “a kalite” güvenilir ürün ve hizmet üretmek ve siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. Çamlıca İş Mrk. G Blok No: 46 Kat:2 Çamlıca-Üsküdar İSTANBUL . İstanbul Anadolu Tel: 0 (216) 3296700 Fax: 0 (216) 3296703
Vergi Dairesi: Ümraniye Vergi No: 1111111111