ARCADİA LASER SHOW

Hakkımızda
Hizmetler
Online Katalog
Kariyer
İletişim

 

Hakkımızda

1993 yılında kurulmuş firmamız  sürekli yenilenen teknolojiyi takip etmiş ve siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmıştır.
yurtiçi ve yurt dışında yapmış olduğumuz  tüm organizasyonlarda profesyonel teknik kadrosuyla çok başarılı organizasyonlara imza atmıştır.
Arcadia profesyonel ve güleryüzlü çalışmayı ilke edinmiştir.
Türkiye’de Dj ekipmanları konusunda ve 2002 yılı itibariyle de yüksek teknolojiye sahip Profesyonel Laser Sistemlerini Türkiye ye getirmiş bir çok organizasyona katılmış kendini kabul ettirmiştir. 

Profesyonel iş anlayışı ve kadrosuyla Türkiye'nin Egesinden Akdenizine Karadenizden Doğusuna açılışlar,konserler,özel organizasyonlar vs gibi etkinliklerde bulunmuş ve kendinden söz ettirmiştir.
Türkiye'ye yeni bir boyut getiren Laser Teknolojisini bu Görsel Show'u sizlere en iyi şekilde tanıtmak ve bazı gerçekleştirdiklerimiz organizasyonlardan örnek  görüntü,resimler ve videolar ile  siz değerli müşterilerimize web sitemizi hazırlamış bulunmaktayız.

organizasyonlarınızda bu unutulmaz görsel show u gelen konukların unutamayacağı bir anı olarak birlikte sunmak dileklerimizle.

Arcadıa laser show & organizasyon

  Bu Hizmet Birebiriletisim.Com tarafından verilmektedir.

Adres: KENTKOOP.MAH.HANEM91 SİT.E/2 BLOK NO 21/B ANKARA BATIKENT. Ankara Tel: 0 (312) 2526220 Fax: 0 (312) 0
Vergi Dairesi: KAVAKLIDERE VD Vergi No: 6730095984