Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Üyelik İşlemleri Üye Girişi

BİREBİR DÖVİZ

  Yardım 
TurkeyPages.com Dünya Rehberi Teklif ve Talepler Bilgi Bankası E-Pazaryeri Birebir İnsan Birebir Bülten Site Haritası


YAZIŞMA ÖRNEKLERİ
Müşteriyi davet eden mektup


Bilanço oluşturulması esnasında, borçlu firmaya borcunu teyit etmesi amacıyla mektupDear [Name]:It has now been over [six months] since you lasted paid a visit to us here at [Name of place].

Is there a problem we should know about? Your custom is very important to us, so we want to be sure we have lived up to your expectations.

Please let us know if we can serve you better. I've enclosed a reply card for your comments.

Or if you have a chance, why don't you drop in to see us? I think you'll be pleasantly surprised by some of the new merchandise we now have available.

As one of our preferred customers, you will, of course, be entitled to use your [ %amount ] lifetime discount privilege.

We stand at the ready to be of service.


Yours Sincerely


[İsminiz]

[Unvanınız]

 

 Türkçe açıklaması


(İsim)

(Adres)

Sevgili (Mektubu yazdığınız kişinin ismini buraya yazın)

Bizi (Şirketinizin bulunduğu yerin ismini buraya yazın) en son ziyaretinizin üzerinden (6 ay-Bu bölümü müşterinin şirketinizi en son ziyaret tarihine göre değiştirin) geçti.

Bilmemiz gereken bir sorun var mı? En önemli müşterilerimizden biri olduğunuz için, beklentilerinizden haberdar olmak isteriz.

Size daha iyi hizmet sunma olanağımız varsa lütfen bizi durumdan haberdar ediniz. Yorumlarınız için bir yanıt kartını mektubuma ekliyorum.

Ya da olanağınız varsa, bizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Satışa sunduğumuz yeni ürünleri görmenin sizi şaşırtacağını düşünüyorum.

En önemli müşterilerimizden biri olarak, elbette ki size sürekli olarak sağlanan yüzde (Sağlayacağınız indirim oranını buraya yazın)'lik indirim olanağını kullanabilirsiniz.

Size hizmet sunmak için hazırız.

Samimi dostunuz,

(İsim)

(Unvan)

 


Geri
Birebiriletisim.com'da reklam ver | Haberextra.com | Klipextra.com
Bu site en iyi 1024 X 768 çözünürlüğünde ve IE 5.0 üstünde görüntülenir.
Global Sign SSL Güvenlik Sertifikası
<