Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Üyelik İşlemleri Üye Girişi

BİREBİR DÖVİZ

  Yardım 
TurkeyPages.com Dünya Rehberi Teklif ve Talepler Bilgi Bankası E-Pazaryeri Birebir İnsan Birebir Bülten Site Haritası
Ana Sayfa >> Avrupa >> İngiltere >>
İngiltereDeğerlendirmeİNGİLTERE’DE YATIRIM YAPMAK


İngiltere, Avrupa’daki diğer ülkelerin hepsinden daha fazla, dünyada ise, ABD’den sonra en fazla yabancı yatırım yapılan ikinci ülkedir. İngiltere yabancı yatırımcılara aşağıdaki imkanları sunmaktadır:

· Avrupa Birliği (AB) Pazarına çabuk ve kolay giriş yapabilmek;
· Kalifiye ve kolay uyum sağlayabilen bir işgücü;
· Avrupa Birliği (AB) ülkelerindeki en düşük fiyatlı elektrik, su, iletişim vb. gibi girdilerin sağlanabilmesi;
· Yatırımların büyüyerek gelişmelerini ve karlılığını sağlamayı teşvik etmek için düzenli olarak yapılagelen çevresel tasarımlar;
· Düşük oranlardaki kurumsal ve bireysel vergilendirme;
· Dünyaca kabul edilmiş kalitede araştırma, tasarım ve geliştirme.

UK Trade & Investment, İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’yı kapsayan ve yapılacak yatırımlar ile ilgili danışmanlık hizmetleri veren İngiltere’deki tek yatırım kuruluşudur. UK Trade & Investment yabancı yatırımcılara aşağıda belirtilen konularda yardımcı olmaktadır:

· İngiltere’de yatırım yapmak isteyen yabancı firmalara ücretsiz ve güvenilir bir hizmet vermek;
· Profesyonel proje yönetimi;
· Ücretsiz yatırım mevkii bulmak;
· Size hem idari hem de mali açıdan zaman kazandıracak çözümler sunmak.

UK Trade & Invest’in birlikte çalıştığı resmi ve yarı resmi ticari örgütler ağı ile, İngiltere’de yeni bir işe başlamak veya mevcut işinizi genişletmek için gereksinim duyacağınız her konuda size bilgi verecektir.
FUARLAR, ETKİNLİKLER VE SERGİLER
Fuarlar, Sergiler, Heyetler ve diğer etkinlikler iş ilişkileri kurmanın en etkili yollarıdır. Bu tür etkinlikler sizin gerek İngiliz firmalarla, gerekse ürün ve hizmetlerini sergileyen diğer kuruluşlarla tanışmanızı, piyasadaki iniş ve çıkışlar hakkında güncel bilgiler edinmenizi ve mevcut ya da potansiyel müşteri/, temsilci ya da distribütörler ile ilişki kurmanızı sağlarlar.

· Events Database, Etkinlikler Bilgi Bankamız İngiliz iş çevreleri ile buluşabileceğiniz yerleri gösteren ve UK Trade & Investment tarafından desteklenen, İngiltere dışında gerçekleştirilen etkinlikler ile ilgili bilgileri içermektedir.
· Etkinlikler Takvimi’i gelen ticari heyetler ve İngiltere’den gelen resmi destekli ticari ziyaretciler ile ilgili ayrıntılı bilgileri içermektedir.
· Trade Fairs and Exhibitions UK İngiliz Fuar ve Sergi sanayinin resmi web sitesidir. Bu site tüm tüketicilere İngiltere sınırları içinde, halka açık, endüstriyel, ticari fuar ve sergilerin yapılacağı yerlerin geniş bir listesini vermektedir. Sergi veya fuarın türünü, tarihini, fuar/sergi organizatörünü veya yapılacağı yeri listede arayabilirsiniz. Bu bilgiler 11 dilde hazırlanmıştır.
 


Birebiriletisim.com'da reklam ver | Haberextra.com | Klipextra.com
Bu site en iyi 1024 X 768 çözünürlüğünde ve IE 5.0 üstünde görüntülenir.
Global Sign SSL Güvenlik Sertifikası
<